Міжнародні ЖД перевезення вантажів в Україну

F.S. Mackenzie на постійній основі виконує залізничні перевезення з Китаю в Україні з перевантаженням в на складі Польщі на автомобіль. Цей вид перевезення може допомогти власникам вантажу суттєво прискорити транзитний час доставки в порівнянні з традиційними видами перевезення в морському контейнері через порти Одеси, Південний або Чорноморськ.


Міжнародне залізничне перевезення

Залізничні перевезення в міжнародному сполученні мають деякі особливості і наша компанія може забезпечити стабільний сервіс за конкурентною ціною:

Доставка товару з Китаю в Українуздійснюється регулярними сервісами, так званими block - train - жд складами, які формує оператор зі станції в Китаї до станції в ЄС. Цей склад має пріоритет при проходженні кордонів, і не вивантажує вантажі на інших станціях на шляху свого слідування, завдяки чому і досягаються терміни доставки в 14 - 18 днів.

Після навантаження контейнера на складі або фабриці в Китаї, контейнери доставляються автотранспортом до однієї з залізничної станції, з який формується block train, і далі йдуть через територію Казахстану (погран. Перехід станція Алашанькоу), через територію РФ до Польщі (станція Малашевич, Варшава або Лодзь) в залежності від маршруту складу.

Довжина залізничних складу, який прямує через Казахстан може становити більше 1,3 кілометрів в довжину і на поточний момент з Китаю вирушає 25 потягів на тиждень.

У зв'язку з обмеженнями в Польщі по довжині поїзда всього в 600 метрів, довжина залізничних складу з Китаю скорочується на кордоні Польщі і Білорусі.

На жаль, на поточний момент даний вид перевезень між Україною і країнами ЄС не дуже популярний в силу інфрастуктурні відмінностей між нашими країнами - різна колія залізничних шляхів в ЄС і Україні, складності проведення митних формальностей на залізничній станції в Україні. З цієї причини перевезення на цій ділянці ми виконуємо тільки автомобільним транспортом.

Ми досконало налагодили механізм комбінованої доставки залізницею + автоперевезення в складі збірного автомобіля з Польщі , а також оформлення всіх транзитних документів, включаючи експортну декларацію. Ми не втрачаємо дорогоцінний час на перетарке товару і заздалегідь готуємо і перевіряємо коректність всіх супутніх документів.

Маючи великий пул транспортних агентів по всьому Китаю, а також прямі договори з залізничними операторами, компанія F.S. Mackenzie може запропонувати Клієнтам вантажів через різні станції при найкращому співвідношенні низької вартості перевезення і оптимального терміну доставки.

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте безкоштовну консультацію:

Олег Дідковський, керівник відділу перевезень вантажів

Електронна пошта: sales@lcl-ukraine.com

Мобільний телефон: +38 095 285 45 05